Блогер: не забувайте – Харківські угоди були підписані не тому, що Путін відмовився вивести ЧФ з Криму, а тому, що Порошенко їх позитивно оцінивЯк інформує Replyua.net, популярний український блогер Сергій Марченко пише у себе в Facebook, ні в якому разі не потрібно забувати, що Харківські угоди були підписані не тому, що Путін не погодився вивести Чорноморський флот з Криму, а тому, що Порошенко їх позитивно оцінив в інтерв’ю «24 каналу».

Блогер зазначає, сьогодні в адептів секти «а ваш Порошенко …!» чергове загострення, і вони носяться з скринами десятирічної давності, вказуючи на пряму мову колишнього міністра закордонних справ України Петра Порошенка, який назвав Харківські угоди «мистецтвом компромісу».

Сергій Марченко відзначає, і тут не настільки важливо, що в результаті війни Петро Порошенко втратив багатомільйонний бізнес в Росії. Не важливо, що Порошенко був єдиним топ-політиком, який їздив до Сімферополя рятувати український Крим, коли шалена юрба хотіла його розірвати.

Не важливо, що він навіть зараз – ворог Путіна номер один. Дурні не звертають уваги на такі дрібниці, як факти. Дурням треба трибуна, щоб демонструвати свій ідіотизм.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!