«Оксаночка, ви настільки мудра і щира», «Для мене ви – еталон справжньої жінки»: Марченко розповіла, що для неї означає прощення, захопивши українцівОксана Марченко, скандальна українська телеведуча і журналістка, дружина політика Віктора Медведчука, опублікувала фрагмент свого авторського фільму «Прочанка», де говорить про прощення. Публікація з’явилася на особистій сторінці Оксани в «Інстаграм», передає Replyua.net.

Відзначимо, кума глави Росії Володимира Путіна підкреслила в своєму ролику, що пробачити іншу людину, це не що інше, як обрости квиток на щастя. При цьому, Марченко запевняє, що кожен повинен знайти в собі сили знайти прощення, тому що навіть сам Бог прощає все людство.

«Прощення – це квиток на щастя. В прощення потребує не кривдник, а той, кого образили … Пробачити – значить прийняти те, що світ несправедливий. Відверто, якби Бог був з нами справедливий, то людство навряд чи змогло б прожити довше одного дня.

І поки ми продовжуємо існувати – це значить, що Бог поводиться з нами несправедливо, але милосердно. Прощає, коли, здавалося б, це неможливо », – писала Марченко. Примітно, що в коментарях багато українців захопилися мудрістю Оксани, залишивши багато відгуків.


«Оксаночка, ви настільки мудра і щира», «Для мене ви – еталон справжньої жінки», «Такі великі слова про прощення», «Яка ж ти розумниця і молодець. Підписуюся під кожним твоїм словом »,« Дуже зворушливо, прям до самого істинного стосується »,« Які важливі слова в цьому пості », – писали люди.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!