Як правильно просити вибачення, щоб отримати відпущення гріхів у Прощену неділю – 2021Цього року Прощена неділя, яку святкують православні християни по всьому світі, припадає на 14 березня. Цей день передує найтривалішому періоду самозречення – Великому посту.

В цей день на прохання вибачити люди відповідають «Господь Бог пробачить». Тому, що ми всі грішні й не правильно судити інших та приміряти роль Господа Бога. Вміти щиро просити вибачення та прощати значно полегшить пережити труднощі на початку Великого посту.

В цей день християни намагалися встигнути вибачитись перед усією родиною та знайомими. А також, знайти в собі сили пробачити тих, хто цього просить.

Найважливіше це розуміти, що коли людина просить пробачення не можна її судити. Вона зібрала всю свою душевну силу та визнала свою провину й зважилась попросити вибачення за свої вчинки. Декому це дається дуже важко, переступити через свою гординю.


Суть християнського прощення – це розуміння, що ми всі грішні й не нам вирішувати кого пробачати, а хто на це не заслуговує.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!