Цей батьковий заповіт допоможе вам наблизитися до ГосподаДавним-давно жив на світі глибоко віруючий старець, й була у нього дочка, яка була повною його протилежністю і всіляко заперечувала існування Всевишнього. Батькові ніяк не вдавалося переконати її полюбити Господа, і його це неабияк турбувало.

Одного разу старому стало дуже зле, і перед смертю він попросив доньку виконати для нього одне-єдине бажання – 40 днів поспіль приходити у його кімнату і проводити 15 хвилин у цілковитій тиші. Після смерті донька виконала останнє прохання свого батька. Минуло 40 днів і донька сама виявила бажання піти до церкви й стала вірувати в Господа.

Через багато прожитих днів та років вона усвідомила, яким було мудрим батькове останнє прохання. Старий розумів, що у молоді інші вподобання, темп життя, постійні мороки і їм ніколи замислюватись над сенсом свого життя та Господа.

Тому, зупинившись на деякий проміжок часу, потрібно насолодитись тишею – у ваше серце постукає Господь. В той момент ви осмислите сенс життя!


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!