26 лютого в молитві прохають про благополуччя й здоров’я для всіх рідних у святої мучениці Світлани.Сьогодні православні християни в молитві прохають про благополуччя й здоров’я для всіх рідних у святої мучениці Світлани.

 

«Молитва до Святої мучениці Світлани»
О, Свята мучениця Фотина. Безмірно любов’ю до Христа окриляема, мужність, терпіння і силу велику з розташованими з тобою сестрами, синами і освіченими тобою явила єси. Евангилие Христове з відвагою проповідувала, і явився тобі і всім, з тобою колишнім, Христос, і всіх на майбутні муки зміцнив і втішив.


У Рим прийшовши і безбоязно Христа сповідатися в темницю укладена биша, і многія борошна претерпеша, в колодязь кинута, душу свою Господу зрадила єси. Почуй нас свята Фотина, духовною красою засяє і людей невпинно і неумолкаємо, в темниці і в містах, віру в Христа повчати.

Почуй нас!, Дивлячись на нас грішних і благодаттю Христовою зціли болящих і пропасницею, та не покропить їх дощ гріховний, але в здоров’ї душевному і тілесному Зроду-віку не ослабну в добрих справах проведуть і прославлять Владику всіх, Отця щедрот, Бога Міластівого, в усі віки.
Амінь.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!