Важлива молитва до мучениці Світлани з проханням про міцне здоров’я для всієї сім’ї, яку промовляють 26 лютогоУ цей день кожному вірянину слід промовити молитву з проханням про міцне здоров’я й благополуччя для всієї сім’ї до святої мучениці Світлани.

Ділимося з вами текстом чудодійної молитви до святої.

Головна молитва до святої Світлани
О, Свята мучениця Фотина. Безмірно любов’ю до Христа окриляема, мужність, терпіння і силу велику з розташованими з тобою сестрами, синами і освіченими тобою явила єси. Евангилие Христове з відвагою проповідувала, і явився тобі і всім, з тобою колишнім, Христос, і всіх на майбутні муки зміцнив і втішив.

У Рим прийшовши і безбоязно Христа сповідатися в темницю укладена биша, і многія борошна претерпеша, в колодязь кинута, душу свою Господу зрадила єси. Почуй нас свята Фотина, духовною красою засяє і людей невпинно і неумолкаємо, в темниці і в містах, віру в Христа повчати.


Почуй нас!, Дивлячись на нас грішних і благодаттю Христовою зціли болящих і пропасницею, та не покропить їх дощ гріховний, але в здоров’ї душевному і тілесному Зроду-віку не ослабну в добрих справах проведуть і прославлять Владику всіх, Отця щедрот, Бога Міластівого, в усі віки.
Амінь.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!