Ділимося корисними порадами й суворими засторогами на цьогорічну Масляну7 березня – перший день цьогорічної Масляної, тож цього тижня ми традиційно готуватимемо й насолоджуватимемося смачнющими млинцями і частуватимемо ними наших рідних та друзів. Традиційно Масляна відзначається у останній тиждень перед початком Великого посту, і цей рік не є винятком.

Цього тижня заборонено сваритися, пліткувати та засуджувати когось. Забороняється вживати в їжу м’ясні продукти, але рибні та молочні дозволяється.

Масляна – це час, коли всі гуляють та веселяться, але важливо в цей тиждень налагодити стосунки в родині. Не слід весь час гуляти, бо тиждень масляної – це можливість зробити прибирання в оселі. Люди вірили, що в цей тиждень треба було наводити чистоту, для більшого приділення часу душевному спокою під час посту. Для того, щоб було більше часу на молитви.

Багато батьків нашого часу поняття не мають, що таке масляна і часто цікавляться навіщо вона потрібна. Вони дуже переживають за здоров’я своїх близьких та дітей, адже в цей тиждень вони споживають багато жирного й мучного.


Але Масляна це свято народних звичаїв, по іншому він має назву — проводи зими. Це феєричне свято з веселощами, пустощами та конкурсами. Під час цього свята родини намагаються об’єднатися та бути добрими один до одного.

Тож не забувайте святкувати це чудове свято — Масляну!

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!