14 березня – Прощена неділя. Як правильно просити, та що відповісти на прохання!За традицією, сьогодні прийнято вибачатися перед людьми, яких ми будь-яким чином могли скривдити, а вони у свою чергу скажуть, що «Бог простить». Пояснюється це тим, що у земному житті всі ми грішні, тож відпустити наші гріхи здатен лише Всевишній.

14 березня Прощена неділя. Починається Великий піст, він триватиме 40 днів. В ці дні люди повинні дотримуватися суворих правил, що до вживання м’ясних продуктів та жирів рослинного походження. Священнослужителі вважають головним у цей період очистити душі наші грішні.

Важливо навчитися людині прощати, не ображатись та не ображати інших, вміти самому від щирого серця вибачитись. Завдяки цьому людині легше жити, долати труднощі. У цю неділю дуже важливо вибачитись перед рідними та близькими, цей крок зміцнить ваші родинні стосунки.

Цінуйте, якщо людина від щирого серця попросила вибачення, можливо їй довелося не легко наважитись на цей крок. Та не слід осуджувати та коментувати цю ситуацію. Будьте добрішими один до одного та пам’ятайте про Бога!


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!