«В Україні готуються по повній»: в «ДНР» заявили, що Україна втягує Росію у війнуТак званий перший заступник міністра інформації «ДНР» Данило Безсонов заявив про те, що українська сторона продовжує не тільки збройні провокації на Донбасі, а й нарощує ідеологічну роботу.

Як передає Replyua.net, про це Безсонов написав в своєму телеграм-каналі. «В Україні готуються по повній. Уже кілька днів на всіх підконтрольних українських інформаційних ресурсах розганяється фейк про те, що Росія готує в Донбасі провокацію з метою ввести миротворців », – пише Безсонов.

Крім того, він зазначив, що такі вкидання необхідні для того, щоб пояснити, як українська армія відіб’є такий удар.

Також заступник міністра підкреслив, що подібні фейки можуть використовувати, щоб привернути світову громадськість і виправдати удари по Донбасу. Безсонову здається, що українці заздалегідь намагаються виправдати готуються провокації, але в Києві не враховують одну деталь.


Він нагадав, що влада Росії неодноразово повторювали, що якщо на Донбасі знову почнеться загострення, регіон отримає підтримку. Як вважає Безсонов, київська влада досі так і не зрозуміли, що Кремль прийде на допомогу Донбасу, оскільки інших альтернатив просто вже не існує.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!