Сьогодні прийнято в молитві звертатися до святої Валентині з проханням про поміч та опіку23 лютого закликаємо усіх вірян промовити молитву з проханням про поміч та опіку до святої мучениці Валентини, та ділимося текстом цієї чудодійної молитви.

Молитва до святої Валентини
О, багатостраждальна і премудра мученице Христова Валентино! Нині шануючи святу пам’ять твою, до тебе ми, грішні і недостойні, старанно вдаємося і з розчуленням сердець наших молимося. Ти паче всіх благ земних Господа нашого Ісуса Христа полюбила і Тому через все житіє вірно пішла, Божественною благодаттю душу свою підживлюючи.

Випроси і нам у Христа Бога благодать і нею просвіти, у вірі та благочесті, в подвигах же цнотливості і любові перебувати будемо і Христу в ближніх Його служити натхненно постараємося. Моли Христа Спаса щоб сподобив і нас в кінці життя нашого земного і в світлі і покаянні життя наше скінчити, і так на землі проживши, вічне і блаженне життя на небесах сподобити і там з тобою і з усіма святими укупі похвалити Трійцю Єдиносущну і нероздільну, і прославимо єдиного Бога, Отця і Сина і Святого Духа на віки віків.
Амінь.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!