ЗСУ вистачить 40 хвилин, щоб прорвати фронт бойовиків, і 2 тижні, щоб повністю знищити «ДНР» – ГіркінКолишній командир підрозділів незаконних збройних формувань, вбивця українських військових Ігор Гіркін прокоментував дані телеграм-каналів, підконтрольних ОРДЛО, щодо того, що «армія ДНР» зможе вистояти в разі настання Збройних сил України лише два тижні.

На власній сторінці в соціальній мережі Гіркін написав, що «два тижні» для НВФ є майже недосяжною мрією. За словами російського військового, навіть протягом однієї доби тримати фронт на напрямку головних ударів ворога «корпусу» будуть просто нездатні.

В цей же брешемо він додав, що на Сході України фронт на ряді напрямків буде прорваний буквально відразу після артилерійської підготовки Збройних сил України, тобто, протягом 30-40 хвилин.

Ворог України зазначив: «Якщо протягом двох діб Збройні сили Російської Федерації в великих силах не вступлять в бій, то війська України підуть вперед швидше. Вже до кінця першого тижня бойових дій «ДНР» перестане існувати, а «корпусам» буде кінець, причому прийде він ще раніше.


До початку другого тижня вже просто не буде кому боротися. Всі бойовики, які виживуть, будуть тільки тим і зайняті, щоб пробратися до кордону і подолати її ».

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!