«За 10 років – в два рази»: “Азаров заявив, що більшість українців одягаються в …”В Україні поставлено черговий антирекорд. У 2020 році близько 85% українців одягалися в секонд-хендах, в той час як ще в 2010 році ці показники навряд досягали 40%.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише колишній глава уряду Микола Азаров. Він зазначив, що всього за одне десятиліття ці показники збільшилися більш ніж в 2 рази.

Крім того, він вказує, що за останні два роки кількість магазинів, що торгують одягом і взуттям, що були у вжитку, збільшилася в рекордні 4 рази. Політик підкреслив, що після революції гідності Україна займає почесне третє місце в світі по завезенню уживаної взуття одягу. Щорічно в Україну надходить такої продукції на суму близько 150 млн доларів.

«Ось Вам і основне« покращення », яке приніс українцям євромайдан. А так, звичайно, дивуватися тут нема чому – рівень життя українських громадян погіршився в рази, тому старі речі для більшості українців залишилися єдиною можливістю одягнути своїх дітей і себе », – написав колишній прем’єр.


В кінці своєї публікації Микола Азаров підкреслив, що статистика по секонд-хендів є лише черговим підтвердженням того, куди продовжує котитися наша країна.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!