«Виправимо те, що вони зробили»: Турчинов заявив, що Порошенко готовий очолити Кабмін, а Навального назвав союзникомЕкс-секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов в інтерв’ю виданню «ВВС News Україна» заявив, що лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко готовий стати главою оновленого уряду країни, а російський опозиціонер Олексій Навальний може стати для нашої країни союзником,.

«Не думаю, що Навальний – великий друг України. Але він наш союзник, тому що він, як і ми, бореться з режимом Путіна. І як ослаблення, та й повалення цього режиму в будь-якому форматі в інтересах України. Саме тому я дивлюся на Навального, як на союзника.

Тому що «ворог нашого ворога» – наш союзник. Росія – це колос на глиняних ногах. І рано чи пізно – хочеться вірити, що не дуже пізно, режим Путіна повалений », – пояснив Турчинов, який, як відомо, очолює штаб партії« Європейська солідарність ».

Він також додав, що п’ятий президент Порошенко готовий очолити уряд, який би працював на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Але для цього потрібні дострокові вибори парламенту: «Далі будемо виправляти те, що вони зробили …


Я сподіваюся, що (в чинній владі) вистачить якщо не розуму, то хоча б інстинкту самозбереження, щоб піти на дострокові вибори і віддати то тягар, яке вони не можуть тягнути ».

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!