«Він просто ліг під адміністрацію Байдена»: Чечиля розповів про унікальність Зеленського серед всіх президентів УкраїниВсі останні президенти України чуйно прислухалися до думки наших західних партнерів, але завжди знаходили можливість зберегти за собою право зробити крок ліворуч або праворуч, і робили вони це виключно з особистих шкурних інтересів.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст В’ячеслав Чечіло.

Він зазначив, що Володимир Зеленський пішов іншим шляхом, і він дуже відрізняється від попередніх президентів нашої країни, при цьому журналіст називає Зеленського феноменом.

«У цьому плані Зеленський певний феномен, оскільки він зараз ліг під адміністрацію Байдена повністю. Збулася мрія патріотів про прямому американському правлінні. Дуже цікаво, чим це закінчиться », – написав В’ячеслав Чечіло. Передплатники прокоментували його публікацію.


«У Гастингса вийшла нова книга, про в’єтнамську війну. Ситуація рівно наша, один в один. Закінчилося недобре », – написав депутат Максим Бужанський. Інший передплатник зазначив, що українці йшли до Європи, а прийшли до посольства США.

«Судячи з усього, як почали малювати рейтинги після закриття опозиційних каналів, все йде до того, що такого масштабу фальсифікацій на майбутніх виборах ще не знала Україна», – написав інший користувач.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!