Ветеран АТО: розгул ворожих снайперів в зоні ООС – це наслідок рішень Зеленського і ХомчакаБлогер, ветеран АТО Валерій Прозапас пише у себе в Facebook, незрозуміло, чим думали наші «полководці» на чолі з президентом Зеленським, коли обмежували можливості розвідки, прибирали спостережні пункти і руйнували щільність фронту в ООС, але розгул ворожих снайперів – це наслідок саме цих рішень. І позиції «чего изволите» колективного Хомчака, який вже півтора року несе маячню про «неприцільно обстріли» і «не туди полізли» замість визнати повний провал своєї ідіотської тактики «перестати стріляти» і подати у відставку.

За словами прозапас, і від Арахамія щось не чути рухів в бік запитів в СБУ щодо адекватності заяв всяких Арестович і дій правоохоронців проти військових, як він це робив по відношенню до «войовничому меншості».

Ветеран АТО підкреслює, між тим, наших продовжують вбивати під сором’язлива мовчання втомленого населення, яке, втративши гідність, прогавив удар по своїй армії і продовження повзучої дискредитації держави як такої.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!