Ветеран АТО: ганебна епоха закінчилася – МВФ кредити не дає, але можна порадіти за Зеленського, він на день закоханих полетить в ЕміратиБлогер і ветеран АТО Валерій Прозапас пише у себе в Facebook, раніше було як: ЗМІ переважно писали як невдало Порошенко з’їздив на саміт «Україна-ЄС», як його «ігнорують світові лідери» і як від «від України всі втомилися », а вже потім дрібним шрифтом йшло« МВФ погодив збільшення програми для України »і« Євросоюз виділяє Україні 1,2 мільярда макропомощі ».

І економіка росла, на 400 доларів різноробочого знайти було важко, субсидій платили вдвічі більше, ніж зараз, а пенсіонерам придумували додаткову пенсію, але цього було непомітно за криками про «бариг» і «зубожінні».

Прозапас зазначає, про чергові рекорди прибутку держпідприємств і динаміку зростання інвестицій і чути ніхто не хотів – про «Свинарчук» було цікавіше.

Ветеран АТО підкреслює, зате тепер ганебна епоха закінчилася – МВФ кредити не дає, інвестори втекли, але можна порадіти за Зеленського, він на день закоханих з дружиною полетить в Емірати, ну так співпало, зате він класний і не краде. «Це я на табло з цінами на пальне подивився – радує тільки те, що чотири п’ятих населення цього заслужили, а інакше б засмутився до неможливості», – написав Прозапас.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!