“Слава Україні! Удачі воїнам! »: Черговий підрозділ ССО може вступити до складу сил швидкого реагування НАТО – ресурсЩе один підрозділ Сил спеціальних операцій може вступити до складу Сил швидкого реагування Північноатлантичного Альянсу. На таке повідомлення командування ССО звернув увагу телеграм-канал «Черговий ООС».

Як інформує Replyua.net, в повідомленні ресурсу говориться, що командування ССО інформує, що ще один підрозділ ЗСУ зможе стати частиною престижного військового клубу – Сил швидкого реагування Північноатлантичного Альянсу. Для цього бійцям доведеться пройти так звану «Оцінку першого рівня» в ході майбутніх багатонаціональних навчань «Silver Saber-21», які пройдуть влітку в нашій державі.

У повідомленні ресурсу говориться: «Командування ССО повідомляє, що ще один підрозділ незабаром зможе стати частиною престижного військового клубу – Сил швидкого реагування НАТО (NRF).

Для цього бійцям доведеться пройти так звану «Оцінку першого рівня» (NEL-1) в ході майбутніх багатонаціональних навчань «Silver Saber-21», які пройдуть влітку в нашій країні. Для тих, хто не в курсі – Сили швидкого реагування НАТО – багатонаціональний підрозділ високої бойової готовності, що надає підтримку операціям Альянсу по всьому світу ».


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!