«Що ж це робиться?»: Марунич заявив про призначення Порошенка прем’єр-міністром і створення коаліції з зеленимиПартія Петра Порошенка «Європейська Солідарність» підтвердила ідейна єдність з партією президента «Слуга народу», і таке рішення стало природним наслідком закриття телеканалів. Про це на своїй сторінці в Facebook пише експерт Дмитро Марунич.

«Людоньки, шо ж це діється? Уже всерйоз обговорюється призначення Порошенка на пост прем’єра і створення коаліції з зеленими.

Після численних прикладів солідарного голосування партій ПЕС і Слуга в цілому ряді місцевих рад реакція Порошенко на закриття трьох телеканалів була прогнозована », – підкреслив фахівець. За його словами, на телеканалі Прямий викривачі режиму трохи вщухли, але партія Порошенко вже продемонструвала, що вони нічим не відрізняються від Зеленського.

Марунич назвав глобальне наслідок закриття телеканалів. За його словами, Зеленський разом зі своїм оточенням створив Віктору Медведчуку імідж головного опозиціонера в Україні, і лідера всієї опозиції. Виходить, що всі інші є фейковий опозицією, яка відпрацьовує на підтанцьовці при владі.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!