«Путін тільки вдає …, а сам бреше»: США публічно «розбомбили» Москву за Донбас. Далі санкції?Політичний координатор Місії Сполучених Штатів Америки при ООН Родін Хантер під час засідання Радбезу ООН, одинадцятого лютого, нагадав, що в 2014 році Російська Федерація окупувала Крим і привела до виникнення конфлікту на Сході країни.

Дипломат заявив: «Російська Федерація підриває значний прогрес, дипломатичні переговори. В цей же час ця країна навчає, озброює, фінансує і керує власними маріонетками в підтримку так званої влади на місцях ».

Хантер конкретно сказав, що Кремль продовжує діяти в тому напрямку, щоб дестабілізувати Україну. Також Росія помилково виставляє себе посередником у війні на Сході української держави. Представник США нагадав, що в 2019 році російський лідер Володимир Путін погодився зробити кроки, щоб поліпшити ситуацію з безпекою на місцях.

Але після таких дій Москва почала перешкоджати роботі Тристоронньої контактної групи безпосередньо і побічно, заблокувала всі процеси щодо обміну полоненими, а Путін і зовсім не захотів затвердити угоду про припинення вогню. З Кримом ситуація аналогічна.


Як можна помітити, адміністрація Байдена активно виступає на підтримку України, жорстко критикуючи кожну дію Російської Федерації. Не виключено, що після таких висновків Хантера США можуть анонсувати введення нових, більш жорстких санкцій щодо агресора Путіна і його оточення.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!