«Позбавив людей майбутнього»: Гіркін заявив, що шкодує і йому соромно за участь у війні на ДонбасіКолишній ватажок донецьких бойовиків Ігор Гиркин, він же співробітник ФСБ Російської Федерації, зробив чергову заяву, що стосується війни на Донбасі. Зокрема, він зазначив, що дуже шкодує про те, що брав участь у всьому цьому. Таке визнання Стрєлкова прокоментував український журналіст Денис Казанський.

Ігор Гиркин зазначив: «Так, мені соромно за Донбас! За те, що там зараз відбувається. Реально мені соромно. Соромно за всіх нас ».

Крім того, він уточнив, що повернутися в «ЛДНР» зараз він не може, так як відразу ж виявиться «на підвалі». Денис Казанський був вельми сильно обурений тим, як змінилася риторика російського диверсанта, вбивці українців.

У своєму відеоблозі в YouTube Казанський зазначив: «Подивіться тільки, яку гарну« республіку »Гиркин побудував. Адже це просто мрія. Він організував криваве Сомалі на Донбасу, де ніхто не має прав, де будь-якого в будь-який момент можуть кинути на підвал, а потім він просто звалив звідти ».


Але, за словами Казанського, велика частина жителів ОРДЛО просто не можуть «звалити» звідти. І тепер ці люди змушені жити в «бандустане», організованому Росією при безпосередній допомозі Гиркин, який позбавив людей майбутнього.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!