«Позбавлення акредитації»: «Медведчуківська допо*ка» більше не потрапить в Раду – ЛозинськийПарламент України позбавив акредитації проросійські телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK, які потрапили під економічні обмеження. У Раді вони більше працювати не зможуть.

Таке повідомлення оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат від партії «Голос» Роман Лозинський.

Він зазначив, що такі телеканали, як «112 Україна», ZIK і NewsOne є «медведчуківськими пом ** ками» і повідомив, що ці телеканали більше не зможуть направляти своїх представників до Ради. Цитата з поста Лозинського: «Справедливо, бо ці рупори пропаганди через поребрика займалися явно не журналістикою, а підривною діяльністю».

Також він уточнив, що телеканали Віктора Медведчука були позбавлені акредитації за його особистою ініціативою. Щоб це вдалося зробити, довелося написати звернення спікеру парламенту Дмитру Разумкова. Депутат також нагадав, що вся ця історія дуже болісно сприйняли партією «ОТЗЖ». Представники цієї політичної сили спробували влаштувати бійку прямо в будівлі Ради.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!