Павлов: вперше після виборів Європейська солідарність вийшла на перше місце рейтингуУкраїнський блогер Віктор Павлов пише у себе в Facebook, багатьох уже здивували результати рейтингу від КМІС, згідно з якими, серед тих, хто визначився за кого голосувати: ЄС – 18,1%, ОТЗЖ – 16,8%, слуга народу – 15,5%, Батьківщина – 13,2%: Сила і честь – 6,2%.

Павлов підкреслює, вперше після виборів Європейська солідарність вийшла на перше місце рейтингу. При цьому за півтора року її підтримка зросла більш ніж удвічі, адже на виборах в серпні 2019 року партія зібрала тільки 8% голосів.

Головною передумовою зростання ЄС за останні два тижні на 2,8% стала послідовна державна позиція – виборці позитивно оцінили, що опозиційна партія відкрито підтримала рішення президента про відключення телеканалів Медведчука. Найбільше зростання демонструє Слуга народу + 4,3% – до Зеленському повертаються виборці, розчаровані раніше його проросійськими депутатами такими як Бужанський, Шевченко, Дубинський.

Це дозволило партії президента піднятися на третє місце, але ці досягнення будуть втрачені, якщо Зеленський не піде далі і не підтримає закон про колабораціонізм і закон про захист від інформаційної агресії Росії, які запропонувала ЄС.


Павлов наголосив, варто відзначити, що за два тижні на 2% впала підтримка партійного проекту Ігоря Смешка, який опинився на межі проходження до Верховної Ради.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!