«Ми не будемо мати з вами справу! Ви нас обманули!»: Місія МВФ покинула Київ ні з чимМісія МВФ, на яку влада Зеленського покладали великі надії в пошуках дешевих грошей для фінансування всіляких великих будівництв, поїхала ні з чим. За дипломатичними словами прес-релізів ховається простий і відвертий меседж, кинутий влади Зеленського:

«Ви нас обманули! Ми не хочемо мати з вами справу! ». Про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер і нардеп 7-го і 8-го скликань Верховної Ради Олег Медуниця.

Він зазначає, обдурили в питанні боротьби з корупцією, справи «ПриватБанку», в подоланні дефіциту бюджету. Відеороликами поки що можна щось пояснити власному електорату, а там такі речі не проходять. І це погано для країни. Відсутність прогресу в переговорах з МВФ – сигнал для багатьох. Для України подорожчають кредити – мало не єдине надійне джерело бюджету куди «слуги народу» понавпісовалі своїх забаганок.

Під загрозою опиниться співпрацю з поважними міжнародними інституціями та установами: Єврокомісією, яка надає нам макрофінансову допомогу, Світовим Банком, який фінансує програми в Україні, але головна проблема в тому, що ті реформи, які необхідні країні тепер нікому буде робити. Відпало саме собою останній стимул для влади. Звичайно, якщо влада не одумається.


Олег Медуниця зазначає, в умовах гібридної війни з Росією, яка в будь-яку секунду може перетворитися в широкомасштабну агресію, втрата такого союзника – це загроза національній безпеці. Чи усвідомлює це Верховний Головнокомандувач? Дуже великі сумніви.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!