«Мінус 200 російських військових»: «Азов» і ЗСУ відтіснили ворога на 20 кілометрів – як це булоСьогодні українська держава відзначає одну з найбільших перемог армії України над російськими військовими формуваннями за весь час російської агресії щодо нашої країни. Йдеться Бойовий операції зі звільнення Широкино.

В «Національним корпусі» сьогодні розповіли, як рівно шість років тому підрозділ «Азов» разом з бойовими частинами Збройних сил України початок одну з найуспішніших наступальних операцій на Сході України. В результаті нашим захисникам вдалося звільнити відразу ж п’ять населених пунктів у Донецькій області. Також ВСУ вдалося змінити лінію фронту і захистити від обстрілів Маріуполь.

У результаті російські військовослужбовці були відкинуті на двадцять кілометрів углиб Донбасу. В результаті Шірокінской наступальної операції загинули одинадцять «азовців». Ще п’ятдесят осіб отримали поранення. Тоді українські захисники ліквідували дві сотні найманців Росії зі складу «ДНР» і російських військових.

Також були знищені кілька одиниць російської військової техніки. У повідомленні «Нацкорпуса» зазначається: «Ми в цей день згадуємо і вшановуємо тих, хто встояв. Але остаточна перемога ще попереду ».


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!