Ксенія Мішина показала неголені ноги на відпочинку, позуючи в купальникуУкраїнська популярна актриса, переможниця проекту «Танці з зірками» Ксенія Мішина оприлюднила серію нових фото з відпочинку в Домініканській республіці. Публікація з’явилася на її особистій сторінці в «Інстаграм». Відзначимо, на одному з фото Ксенія позувала в купальнику, повиснувши над водою.

При цьому, за руку її тримав коханий Олександр Еллерт. Коштувати вказати, що з першого погляду здається, нібито рука Олександра – це нога Мішиной, яку вона не поголила. Однак, якщо придивитися, то все стає на свої місця. «На перший погляд може здатися, що на відпочинку я запустила свою праву ногу, але насправді це просто моя друга половинка», – зазначила в описі публікації Ксенія.

«Як завжди прекрасні. Ваше почуття гумору просто вогонь »,« Коли не знаєш у кого почуття гумору краще, у вас або у Саші »,« Може я не розбираюся в тренді купальників, але це жесть, не приємно навіть дивитися »,« Як прекрасно спостерігати за Вами. .. Ваша пара прекрасна і діти оболденние … я бажаю Вам діток ще …

Ви приклад жінки »,« у Вас шикарне почуття гумору », – писали користувачі мережі в коментарях. Нагадаємо, раніше на своїй сторінці в Instagram автор жартів для «Кварталу 95», переможець шоу «Холостячка» Олександр Еллерт оприлюднив нове фото, яке викликало фурор в мережі. Чоловік виклав знімок, на якому показав, як виглядатимуть їхні діти з його коханої Ксенією Мішиной.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!