Бобиренко: вважаю, що на довиборах на Івано-Франківщині потрібно голосувати за Марусю ЗвіробійПопулярний український блогер і політичний аналітик Віктор Бобиренко пише у себе в Facebook, зараз, коли пристрасті вже трохи стихли можна спокійно проаналізувати ситуацію, яка склалася в Надвірнянському районі Івано-франківські області, де будуть довибори до Верховної Ради.

Основних кандидатів четверо. Двоє популістів, двоє націоналістів. Ці вибори стануть лакмусовим папірцем. Адже насправді прийнято вважати, що в Західній Україні більше свідомих громадян, а в Східній – прихильників дешевої ковбаси, «якої різниці» і кузькіну матір. Це звичайно міф.

Політолог зазначає, в битву вступають від популістів Олександр Шевченко від «За майбутнє». Гречку зараз прямо роздавати не можна, але місцевим будиночки і лижі в березні в Буковелі будуть даром. Вірастюк – це теж з команди артистів, як і Зеленський. Типу найсильніший.

Вірастюк може і хороша людина, тільки там в ВР спочатку думати треба, а потім видавлювати кнопку з панелі. Ну, або Зеленський готується до того, що в Раді готуються бійки. Тоді так, тоді вони з Юзиком – стіна. Але два популіста будуть заважати один одному. І що переможе – картинка або халява – невідомо. Хотілося б, щоб це була боротьба за третє місце.


Віктор Бобиренко зазначає, він також поважає Руслана Кошулинського. Не варто сумніватися в його вірності Україні. Однак, здається зараз потрібно голосувати за Марусю Звіробій. Зараз в політиці потрібні такі, які можуть бути однаково ефективними і за комп’ютером при розробці законів, і в комітеті рот закрити якимось Дубинським з БУЖАНСЬКЕ.

А в Марусі чудовий досвід в попусканні войовничих пацифістів «Перефразовуючи: треба мати холодну і розумну голову, щоб творити; гаряче серце, яке зігріє Україну. Ну і сталеві яйця. Десь в хребті, а цього так часто не вистачає чоловікам-депутатам. А в ЄС жінки бійці: Софія Федина, Ірина Геращенко, Вікторія Сюмар », – написав політолог.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!